PartyDJs.cz   >   O nás

Moc mne těší, že jste zavítali na naše stránky a pevně věřím, že to na vaší akci pořádně roztočíme, ať už se jedná o firemní večírek, party nebo jiný zajímavý event ;)

Jsem DJ Schafff

Miluji hudbu, která přenáší na publikum svou energii.
Miluji parties a pohled na rozzářené výrazy publika, které odhodilo všechny zábrany a pohupuje si s DJem na vlně pozitivních vibrací.
Miluji firemní večírky, kde si hosté užívají uvolněné atmosféry a jdou se na taneční parket vyřádit.
Miluji eventy všeho druhu, kde můžu pomocí hudby rozdávat radost ostatním.
Nechci být na to jako DJ sám. A to je důvod, proč jsem založil PARTYDJs.cz. Postarat se vám o nezapomenutelnou atmosféru na party a hlavně zabavit všechny vaše hosty pomocí těch největších profíků.

DJ Schafff

DJ Schafff - Afterparty Majáles 2019 from WeddingDjs.cz on Vimeo.Jsme srdcaři na správném místě

Hraní na akcích je pro nás dreamjob. Milujeme tu magickou atmosféru, z níž čiší nepopsatelná pozitivní energie. Hltáme pohledy bavícího se publika na tanečním parketu i mimo něj. Uděláme vše, co je v našich silách, aby na vaši party nikdo nezapomněl. Ne, není to práce. Je to poslání.

Jsme zkušení a vyhraní

Každý z nás má jako DJ dlouholeté zkušenosti z klubů, soukromých akcích nebo někteří z rádia. Víme přesně, jak zaplnit taneční parket. Jak a co moderovat. Odehráli jsme již stovky akcí a večírků na nejrůznějších místech. Ega necháváme doma. Na vaší party se absolutně přizpůsobíme publiku. Hrajeme tak, aby se bavili opravdu všichni a nikdo neodcházel zklamaný, že neslyšel svůj oblíbený song.

Nenecháme vás na holičkách

Nikdy vám nenapíšeme týden před akcí, že nemůžeme přijet. Nevymyslíme si výmluvu, že se nám porouchal aparát apod. Ano, jsme lidé a může se nám nedejbože něco stát. Ale i kdyby se stalo, tak vám okamžitě zajistíme náhradu, ať se děje, co se děje.

Komunikujeme rychle a zběsile

NNaše hbitá booking manažerka Miluška se o vás rád postará a do druhého dne vám přistane kalkulace na e-mail. Rádi s vámi vše probereme osobně ať už na schůzce, po telefonu či mailem. Pokud máte omezený rozpočet, nebojte se nám jej sdělit. Věříme, že vždy nalezneme optimální řešení, abyste byli spokojení.

Tvoříme zábavný program

Rádi vám pomůžeme s tvorbou doprovodného programu ve spolupráci s vašimi organizátory. Máme k dispozici vlastní fotokoutky a polaroidy. Rádi vám zajistíme živou hudbu či doprovodný program. Vymýšlíme originální soutěže a spoustu dalších vychytávek přímo na míru.

Fungujeme jako dobře organizovaný tým

Pravidelně se scházíme a pořádáme vlastní workshopy. Společně si nad pivečkem u kulatého stolu vyměňujeme své zkušenosti, historky a netradiční hudební přání. Nikdo z nás se nebojí sdílet s ostatními své know how, protože ví, že tím posouvá kvalitu ostatních na další úroveň.

Nemáme rádi obcházení

Musíme se vám se něčím svěřit. Nemáme rádi obcházení. Někteří klienti se snaží v honbě za co nejnižší cenou vyhledat a zkontaktovat naše DJs napřímo. Kdo by se tomu divil. Všichni to děláme, protože máme omezený rozpočet a snažíme šetřit, kde se dá. Rádi vám půjdeme naproti v rámci svých limitů. Ale jedno víme jistě. Do kvalitní zábavy na eventu se vyplatí vždy investovat. Podívejte se na názory našich klientů >

Využijete naši klientskou zónu

Jsme pionýři eventové zábavy a chceme vám naše rady a služby z dalších projektů naservírovat na stříbrný podnos. Na vyladěné stránce, kde budete mít všechny informace pohromadě a ještě zde načerpáte spoustu inspirace. Stačí vyplnit poptávku a hned pochopíte, že to s vámi myslíme opravdu vážně.Nekecáme, jsme totiž PartyDJs!


Photo by: Martin Střálka & DJ Photos: Tino Kratochvíl, Photo Nejedlí.

Všeobecné obchodní podmínky Pravidla pro ochranu osobních údajů Pravidla DJs pro ochranu osobních údajů Cookies

Při poskytování služeb používáme cookie. Používáním webu vyjadřujete souhlas.

Copyright © 2024 partydjs.cz

Poptejte nás