PartyDJs.cz   >   DJ na ples

DJ na ples

Jsme pro vás k dispozici na ples, ať už se jedná o maturitní ples, vysokoškolský ples nebo ples soukromé společnosti či státní instituce. Své taneční sety vyladíme dle cílového publika a postaráme se o to, aby hosté protančili nejedny střevíce a zpotili nejednu košili.

Zobrazit více
Poptat DJe

CO UMÍME?

Hrát hudbu dle zadání a na přání

Hrát hudbu dle zadání a na přání

Naším cílem je zabavit všechny hosty, ale i dle zadání umíme hrát tématické žánry, aby hudba seděla ke konceptu vaší party.

Ozvučení

Ozvučení

Disponujeme širokým arzenálem technického zařízení a nebojíme se ho použít. Výkon aparatury vždy přizpůsobíme na míru konkrétní akce.

Osvětlení

Osvětlení

Světla jsou základním stavebním kamenem pořádné party. Rádi vyslechneme vaši představu a navrhneme vám optimální světelné řešení.

Karaoke party

Karaoke party

Pro budoucí superstars i členy hvězdné pěchoty máme k dispozici komplexní vybavení. Od mikrofonů, čtecího zařízení až po projekci.

Video party

Video party

Zajistíme promítání hudebních a tématických klipů včetně prezentací. Přivezeme plátno, projektor nebo zajistíme velkoplošnou projekci.

Moderovat doprovodný program

Moderovat doprovodný program

Nebojíme si vzít do ruky mikrofon a rádi provedeme vaše hosty celým programem.

Fotokoutek

Fotokoutek

Nepostradatelná součást každého večírku. Rádi vám přivezeme náš fotokoutek se všemi oblíbenými funkcemi (okamžitý tisk snímků, online sdílení, rekvizity, klíčování pozadí).

Živá hudba

Živá hudba

Máme přehled a kontakty na nejlepší cover bandy a famózní muzikanty (saxofonisty, bubeníky…). Rádi vám pomůžeme s výběrem.Poptejte DJe na ples


Mám zájem o:

Bez souhlasu Vás nemůžeme pustit dál.

Pokračováním berete na vědomí, že společnost SCHAFFF PRODUCTION s.r.o. jako správce osobních údajů bude zpracovávat Vaše osobní údaje, a to za účelem:

  • poskytnutí služeb portálu PartyDJs.cz, a to na základě plnění smlouvy dle Všeobecných obchodních podmínek
  • oslovování s nabídkami produktů a služeb, vč. nabídek na míru, společnosti SCHAFFF PRODUCTION s.r.o., a to na základě jejího oprávněného zájmu.

Další informace ke zpracování, včetně možnosti odhlášení z odběru nabídek naleznete v našich Zásadách ochrany osobních údajů.

Mezi naše spokojené klienty patří


Photo by: Martin Střálka & DJ Photos: Tino Kratochvíl, Photo Nejedlí.

Všeobecné obchodní podmínky Pravidla pro ochranu osobních údajů Pravidla DJs pro ochranu osobních údajů Cookies

Při poskytování služeb používáme cookie. Používáním webu vyjadřujete souhlas.

Copyright © 2019 partydjs.cz

Poptejte nás