PartyDJs.cz   >   Naše vize a poslání

Nejsme jen normální pouštěči

Každá party či event je jiná, výjimečná, ať už místem, počasím, skladbou hostů, jejich party feelingem (tančit celou noc / povídat si u stolu v klidu s přáteli), jejich hudebním vkusem a a naším úkolem je vycítit, co si daná společnost žádá a vždy se přizpůsobit těmto podmínkám.

1.Před mejdanem meeting

Rádi s vámi navážeme osobní kontakt, aby vše proběhlo dle vašich představ. Stačí jedna hodinka u kávy, deset minut na telefonnu a projdeme spolu podrobnosti a sladíme společné vlny.

Mejdanová pravidla
Jsme tu pro svatebčany.
2.Hrajeme pro lidi, ne pro sebe

Lidé musí zůstat na parketě co nejdéle. Jedině propocené oblečení publika jsou pro nás důkazem dobře odvedené práce. Repertoár proto přizpůsobujeme na míru akce dle zadání. Nemáme vyhraněný styl, naopak máme široký rozhled ve většině hudebních žánrů.

3.Aparaturu máme vlastní a nebojíme se ji použít

Ne, že bychom nevěřili na zázraky moderní techniky v hotelích a restauracích, kde mohou mít vlastní aparaturu. Jistota je jistota a nejraději hráváme na svůj aparát, se kterým doma spíme a víme o něm naprosto vše.

Aparaturu máme vlastní a nebojíme se ji použít.
Hudba na přání? No problem!
4.Hudba na přání? No problem!

Kdokoli má své tajné hudební přání, nemusí se bát. Rádi si jej vyslechneme a zařadíme do playlistu tak, aby v rámci vyladěné dramaturgie zapadlo mezi ostatní songy a přišlo na řadu co nejrychleji.

5.Hudební dramaturgie musí být

Horská dráha je skvělá na kolotočích, ale ne na akcích. Rádi střídáme žánry, ale ne po každé písni. Pustit po Brunovi Marsovi Avicii? Ale no tak! Dbáme na to, aby byly přechody mezi jednotlivými sety žánrů co nejvymazlenější.

Hudební dramaturgie musí být.
Moderujeme, ale nežvaníme.
6.Moderujeme, ale nežvaníme

Máme s sebou mikrofon, který v potřebné chvíli použijeme na vlastní hlasivky nebo zapůjčíme. Jsme připraveni odmoderovat jakýkoli program. Ale pozor, všeho s mírou. Neděláme z party televariété, takže můžete být klidní… neprokecáme celou noc bezduchými frázemi, které nikoho nezajímají.

7.Improvizaci se meze nekladou

Jako Bodie a Doyle z CI5 jsme připraveni kdykoli změnit průběh hudby či moderace a přizpůsobit své služby aktuálnímu dění.

Improvizaci se meze nekladou.

Dostali jsme vás? To jsme rádi

Poptejte naše služby, odpovíme vám co nevidět

Photo by: Martin Střálka & DJ Photos: Tino Kratochvíl, Photo Nejedlí.

Všeobecné obchodní podmínky Pravidla pro ochranu osobních údajů Pravidla DJs pro ochranu osobních údajů Cookies

Při poskytování služeb používáme cookie. Používáním webu vyjadřujete souhlas.

Copyright © 2024 partydjs.cz

Poptejte nás