PartyDJs.cz   >   DJane Olliie party DJ
DJane Olliie
DJane OlliieKdo je DJane Olliie?


Happy lady

Baví mě bavit lidi a rozdávat radost. Není nic lepšího než atmosféra večírku, kdy z lidí sálá pozitivní energie. Hudba je může rozpumpovat na absolutní maximum, anebo utlumit ke spánku. DJ je kouzelník, který otočením desky dokáže dát radost, příležitost i vytvořit nové vzpomínky. Ten pocit, kdy na sebe hudba plynule navazuje a každý song má svůj smysl. Rytmus zrychluje a vrcholí do obrovské exploze emocí. Ta šílená radost tančícího davu. Proto dělám DJane.


Proč právě já

Empatická DJane, která dokáže vycítit přesně, co si publikum žádá. Díky tomu vytváří na eventech neopakovatelnou atmosféru radosti a pozitivní energie od prvního spuštění tlačítka „PLAY“.


DJane OlliieDJane OlliieDJane OlliieDJane OlliieDJane OlliieDJane OlliieDJane OlliieDJane OlliieDJane OlliieDJane OlliieDJane OlliieDJane OlliieDJane OlliieDJane Olliie

POTŘEBUJEME ZNÁT UŽ JEN PÁR DETAILŮ A OBRATEM VÁM POŠLEME NAŠI VYMAZLENOU KALKULACI

Chybí vám už jen pár krůčků k tomu, abychom společně vykouzlili z vaší akce tu nejlepší party ve vesmíru! Stačí jen níže vyplnit pár políček, zatrhnout pár checkboxů a obratem vás e-mailem posadíme do naší pohodlné klientské zóny, kde naleznete kromě vymazlené cenové kalkulace spoustu dalších vychytávek.

Klikněte na typ akce a vyplňte všechny údaje, abychom vám mohli poslat kalkulaci přímo na míru.Mám zájem o:

   Vyberte prosím alespoň jednu službu.

Bez souhlasu Vás nemůžeme pustit dál.

Pokračováním berete na vědomí, že společnost SCHAFFF PRODUCTION s.r.o. jako správce osobních údajů bude zpracovávat Vaše osobní údaje, a to za účelem:

  • poskytnutí služeb portálu PartyDJs.cz, a to na základě plnění smlouvy dle Všeobecných obchodních podmínek
  • oslovování s nabídkami produktů a služeb, vč. nabídek na míru, společnosti SCHAFFF PRODUCTION s.r.o., a to na základě jejího oprávněného zájmu.

Další informace ke zpracování, včetně možnosti odhlášení z odběru nabídek naleznete v našich Zásadách ochrany osobních údajů.

Photo by: Martin Střálka & DJ Photos: Tino Kratochvíl, Photo Nejedlí.

Všeobecné obchodní podmínky Pravidla pro ochranu osobních údajů Pravidla DJs pro ochranu osobních údajů Cookies

Při poskytování služeb používáme cookie. Používáním webu vyjadřujete souhlas.

Copyright © 2020 partydjs.cz

Poptejte nás