PartyDJs.cz   >   DJ Schafff party DJ
DJ Schafff
DJ SchafffKdo je DJ Schafff?


He's the party!

Jsem dynamický pouštěč a skandální tanečník. Souzním s hudbou a všemi ostatními, kdo ji právě poslouchají. V mých setech uslyšíte většinu stylů, které přizpůsobím danému publiku, pro které hraji. I'm the PARTYMAKER! Pokaždé, když se postavím za mix, mám jediný cíl: rozhýbat celé publikum a vykřesat z něj nepopsatelnou energii, která mě nabíjí ještě několik dní po akci. DJ pro mě není práce, ale poslání... přes 15 let.


Proč právě já

Energická bomba, která tančí za pultem, před pultem, na pultu i pod pultem. S oblibou hrává pop, r’n'b, oldies, rock, d’n'b, electro, swing, jazz, funk a řídí se jediným cílem: pobavit všechny zúčastněné a nebojí se s nimi trsnout na parketě.


DJ SchafffDJ SchafffDJ SchafffDJ SchafffDJ SchafffDJ SchafffDJ SchafffDJ SchafffDJ SchafffDJ SchafffDJ SchafffDJ SchafffDJ SchafffDJ SchafffDJ SchafffDJ SchafffDJ SchafffDJ SchafffDJ SchafffDJ Schafff

POTŘEBUJEME ZNÁT UŽ JEN PÁR DETAILŮ A OBRATEM VÁM POŠLEME NAŠI VYMAZLENOU KALKULACI

Chybí vám už jen pár krůčků k tomu, abychom společně vykouzlili z vaší akce tu nejlepší party ve vesmíru! Stačí jen níže vyplnit pár políček, zatrhnout pár checkboxů a obratem vás e-mailem posadíme do naší pohodlné klientské zóny, kde naleznete kromě vymazlené cenové kalkulace spoustu dalších vychytávek.

Klikněte na typ akce a vyplňte všechny údaje, abychom vám mohli poslat kalkulaci přímo na míru.Mám zájem o:

   Vyberte prosím alespoň jednu službu.

Bez souhlasu Vás nemůžeme pustit dál.

Pokračováním berete na vědomí, že společnost SCHAFFF PRODUCTION s.r.o. jako správce osobních údajů bude zpracovávat Vaše osobní údaje, a to za účelem:

  • poskytnutí služeb portálu PartyDJs.cz, a to na základě plnění smlouvy dle Všeobecných obchodních podmínek
  • oslovování s nabídkami produktů a služeb, vč. nabídek na míru, společnosti SCHAFFF PRODUCTION s.r.o., a to na základě jejího oprávněného zájmu.

Další informace ke zpracování, včetně možnosti odhlášení z odběru nabídek naleznete v našich Zásadách ochrany osobních údajů.

Photo by: Martin Střálka & DJ Photos: Tino Kratochvíl, Photo Nejedlí.

Všeobecné obchodní podmínky Pravidla pro ochranu osobních údajů Pravidla DJs pro ochranu osobních údajů Cookies

Při poskytování služeb používáme cookie. Používáním webu vyjadřujete souhlas.

Copyright © 2024 partydjs.cz

Poptejte nás