PartyDJs.cz   >   DJ Kery party DJ
DJ Kery
DJ KeryKdo je DJ Kery?


Mladý a neklidný

Po účinkování v několika kapelách (zpěvák v Red Hot Chili Peppers Revival), zkušenosti v rádiu, jsem si splnil další sen a to, stát se DJ. Slyšet ve sluchátkách tepající muziku a vidět lidi, jak na to reagují a paří, je pocit a pohled, co se nikdy neomrzí :)


Proč právě já

Razím to, že by párty měla „jet“ od začátku do konce, takže žádnou pauzu jako na fotbale nečekejte :) Navíc playlist přizpůsobuju aktuální náladě a požadavkům. BPM se s další hodinou postupně zvyšuje až k těm největším tanečním a hudebním peckám všeho druhu. Má velká zbraň je pohotovost (pozor, neplést si s tou zdravotnickou) a velkej smysl pro humor. Nemusíte se bát, že by za pultem byl někdo, kdo sotva řekne: „A další písnička bude pro Pepu... :)“. Pokaždé do toho dávám maximum bez ohledu na to, jestli je na parketě 10 nebo 1000 lidí. Jenom poznámka na konec - nečekejte Kabáty, Michala Davida, Helenku Vondráčkovou a spol. I bez nich se párty obejde a bude to stát za to. :)


DJ KeryDJ KeryDJ KeryDJ KeryDJ KeryDJ KeryDJ KeryDJ KeryDJ KeryDJ KeryDJ KeryDJ Kery

POTŘEBUJEME ZNÁT UŽ JEN PÁR DETAILŮ A OBRATEM VÁM POŠLEME NAŠI VYMAZLENOU KALKULACI

Chybí vám už jen pár krůčků k tomu, abychom společně vykouzlili z vaší akce tu nejlepší party ve vesmíru! Stačí jen níže vyplnit pár políček, zatrhnout pár checkboxů a obratem vás e-mailem posadíme do naší pohodlné klientské zóny, kde naleznete kromě vymazlené cenové kalkulace spoustu dalších vychytávek.

Klikněte na typ akce a vyplňte všechny údaje, abychom vám mohli poslat kalkulaci přímo na míru.Mám zájem o:

   Vyberte prosím alespoň jednu službu.

Bez souhlasu Vás nemůžeme pustit dál.

Pokračováním berete na vědomí, že společnost SCHAFFF PRODUCTION s.r.o. jako správce osobních údajů bude zpracovávat Vaše osobní údaje, a to za účelem:

  • poskytnutí služeb portálu PartyDJs.cz, a to na základě plnění smlouvy dle Všeobecných obchodních podmínek
  • oslovování s nabídkami produktů a služeb, vč. nabídek na míru, společnosti SCHAFFF PRODUCTION s.r.o., a to na základě jejího oprávněného zájmu.

Další informace ke zpracování, včetně možnosti odhlášení z odběru nabídek naleznete v našich Zásadách ochrany osobních údajů.

Photo by: Martin Střálka & DJ Photos: Tino Kratochvíl, Photo Nejedlí.

Všeobecné obchodní podmínky Pravidla pro ochranu osobních údajů Pravidla DJs pro ochranu osobních údajů Cookies

Při poskytování služeb používáme cookie. Používáním webu vyjadřujete souhlas.

Copyright © 2024 partydjs.cz

Poptejte nás