PartyDJs.cz   >   DJ Kery party DJ
DJ Kery
DJ KeryKdo je DJ Kery?


Mladý a neklidný

Po účinkování v několika kapelách (zpěvák v Red Hot Chili Peppers Revival), zkušenosti v rádiu, jsem si splnil další sen a to, stát se DJ. Slyšet ve sluchátkách tepající muziku a vidět lidi, jak na to reagují a paří, je pocit a pohled, co se nikdy neomrzí :)


Proč právě já

Razím to, že by párty měla „jet“ od začátku do konce, takže žádnou pauzu jako na fotbale nečekejte :) Navíc playlist přizpůsobuju aktuální náladě a požadavkům. BPM se s další hodinou postupně zvyšuje až k těm největším tanečním a hudebním peckám všeho druhu. Má velká zbraň je pohotovost (pozor, neplést si s tou zdravotnickou) a velkej smysl pro humor. Nemusíte se bát, že by za pultem byl někdo, kdo sotva řekne: „A další písnička bude pro Pepu... :)“. Pokaždé do toho dávám maximum bez ohledu na to, jestli je na parketě 10 nebo 1000 lidí.


DJ KeryDJ KeryDJ KeryDJ KeryDJ KeryDJ KeryDJ KeryDJ KeryDJ KeryDJ KeryDJ KeryDJ Kery

POTŘEBUJEME ZNÁT UŽ JEN PÁR DETAILŮ A OBRATEM VÁM POŠLEME NAŠI VYMAZLENOU KALKULACI

Chybí vám už jen pár krůčků k tomu, abychom společně vykouzlili z vaší akce tu nejlepší party ve vesmíru! Stačí jen níže vyplnit pár políček, zatrhnout pár checkboxů a obratem vás e-mailem posadíme do naší pohodlné klientské zóny, kde naleznete kromě vymazlené cenové kalkulace spoustu dalších vychytávek.

Klikněte na typ akce a vyplňte všechny údaje, abychom vám mohli poslat kalkulaci přímo na míru.Mám zájem o:

   Vyberte prosím alespoň jednu službu.

Bez souhlasu Vás nemůžeme pustit dál.

Pokračováním berete na vědomí, že společnost SCHAFFF PRODUCTION s.r.o. jako správce osobních údajů bude zpracovávat Vaše osobní údaje, a to za účelem:

  • poskytnutí služeb portálu PartyDJs.cz, a to na základě plnění smlouvy dle Všeobecných obchodních podmínek
  • oslovování s nabídkami produktů a služeb, vč. nabídek na míru, společnosti SCHAFFF PRODUCTION s.r.o., a to na základě jejího oprávněného zájmu.

Další informace ke zpracování, včetně možnosti odhlášení z odběru nabídek naleznete v našich Zásadách ochrany osobních údajů.

Photo by: Martin Střálka & DJ Photos: Tino Kratochvíl, Photo Nejedlí.

Všeobecné obchodní podmínky Pravidla pro ochranu osobních údajů Pravidla DJs pro ochranu osobních údajů Cookies

Při poskytování služeb používáme cookie. Používáním webu vyjadřujete souhlas.

Copyright © 2023 partydjs.cz

Poptejte nás