PartyDJs.cz   >   May for Fun party DJ
May for Fun
May for FunKdo je May for Fun?


Mr. Cosmopolitan

Chcete z vašeho večírku udělat pořádný mejdan? Potom je May for Fun přesně váš člověk. Ríká: "Miluji tu energii, která proudí mezi tanečníky na place a DJ za pultem. Můžu se naladit na jeden styl a z toho udělat pořádnou hudební smršť, nebo uchopit různorodé publikum a brouzdat mezi různorodými žánry tak, že výsledkem bude čistá zábava."


Proč právě já

Za DJský pult na komerční akci jsem se poprvé postavil v prosinci 1998 v brněnském klubu Fan Favorit, od té doby jsem odehrál přes 1.500 večírků ve více než 100 různých klubech po celé ČR i v zahraničí. DJing je má záliba, nikoliv práce, takže čekejte zábavu a ne zpruzený obličej někoho, kdo "musí". Mé tajné přání je, aby více lidí dělalo to, co je baví a proto se snažím jít příkladem :o)


May for FunMay for FunMay for FunMay for FunMay for FunMay for FunMay for FunMay for Fun

POTŘEBUJEME ZNÁT UŽ JEN PÁR DETAILŮ A OBRATEM VÁM POŠLEME NAŠI VYMAZLENOU KALKULACI

Chybí vám už jen pár krůčků k tomu, abychom společně vykouzlili z vaší akce tu nejlepší party ve vesmíru! Stačí jen níže vyplnit pár políček, zatrhnout pár checkboxů a obratem vás e-mailem posadíme do naší pohodlné klientské zóny, kde naleznete kromě vymazlené cenové kalkulace spoustu dalších vychytávek.

Klikněte na typ akce a vyplňte všechny údaje, abychom vám mohli poslat kalkulaci přímo na míru.Mám zájem o:

   Vyberte prosím alespoň jednu službu.

Bez souhlasu Vás nemůžeme pustit dál.

Pokračováním berete na vědomí, že společnost SCHAFFF PRODUCTION s.r.o. jako správce osobních údajů bude zpracovávat Vaše osobní údaje, a to za účelem:

  • poskytnutí služeb portálu PartyDJs.cz, a to na základě plnění smlouvy dle Všeobecných obchodních podmínek
  • oslovování s nabídkami produktů a služeb, vč. nabídek na míru, společnosti SCHAFFF PRODUCTION s.r.o., a to na základě jejího oprávněného zájmu.

Další informace ke zpracování, včetně možnosti odhlášení z odběru nabídek naleznete v našich Zásadách ochrany osobních údajů.

Photo by: Martin Střálka & DJ Photos: Tino Kratochvíl, Photo Nejedlí.

Všeobecné obchodní podmínky Pravidla pro ochranu osobních údajů Pravidla DJs pro ochranu osobních údajů Cookies

Při poskytování služeb používáme cookie. Používáním webu vyjadřujete souhlas.

Copyright © 2024 partydjs.cz

Poptejte nás