PartyDJs.cz   >   DJ Miroso party DJ
DJ Miroso
DJ MirosoKdo je DJ Miroso?


Empatický a pečlivý profík

Vždy usměvavý pohodář, který miluje muziku. Seriózní a decentní průvodce večerem, ale i velký srdcař a pařmen, pro kterého hudba = energie, tanec a párty. Spolehlivý a zodpovědný profík, který udělá vše pro to, aby byl váš zážitek dokonalý.


Proč právě já

Osobní přístup, vstřícnost, empatie a preciznost. Vždy chci dát lidem maximum a to nejen z pozice za mixážním pultem, ale i po stránce domluvy a příprav. Nejsem jen DJ, ale Váš partner, na kterého se můžete spolehnout naprosto ve všem, co se týká hudby a související zábavy. Vaše sázka na jistotu.


DJ MirosoDJ MirosoDJ MirosoDJ MirosoDJ MirosoDJ MirosoDJ MirosoDJ MirosoDJ MirosoDJ MirosoDJ MirosoDJ MirosoDJ MirosoDJ MirosoDJ MirosoDJ MirosoDJ Miroso

POTŘEBUJEME ZNÁT UŽ JEN PÁR DETAILŮ A OBRATEM VÁM POŠLEME NAŠI VYMAZLENOU KALKULACI

Chybí vám už jen pár krůčků k tomu, abychom společně vykouzlili z vaší akce tu nejlepší party ve vesmíru! Stačí jen níže vyplnit pár políček, zatrhnout pár checkboxů a obratem vás e-mailem posadíme do naší pohodlné klientské zóny, kde naleznete kromě vymazlené cenové kalkulace spoustu dalších vychytávek.

Klikněte na typ akce a vyplňte všechny údaje, abychom vám mohli poslat kalkulaci přímo na míru.Mám zájem o:

   Vyberte prosím alespoň jednu službu.

Bez souhlasu Vás nemůžeme pustit dál.

Pokračováním berete na vědomí, že společnost SCHAFFF PRODUCTION s.r.o. jako správce osobních údajů bude zpracovávat Vaše osobní údaje, a to za účelem:

  • poskytnutí služeb portálu PartyDJs.cz, a to na základě plnění smlouvy dle Všeobecných obchodních podmínek
  • oslovování s nabídkami produktů a služeb, vč. nabídek na míru, společnosti SCHAFFF PRODUCTION s.r.o., a to na základě jejího oprávněného zájmu.

Další informace ke zpracování, včetně možnosti odhlášení z odběru nabídek naleznete v našich Zásadách ochrany osobních údajů.

Photo by: Martin Střálka & DJ Photos: Tino Kratochvíl, Photo Nejedlí.

Všeobecné obchodní podmínky Pravidla pro ochranu osobních údajů Pravidla DJs pro ochranu osobních údajů Cookies

Při poskytování služeb používáme cookie. Používáním webu vyjadřujete souhlas.

Copyright © 2024 partydjs.cz

Poptejte nás