PartyDJs.cz   >   DJ Folteen party DJ
DJ Folteen
DJ FolteenKdo je DJ Folteen?


Jako DJ jsem již prošel světa kraj. A to jak pomyslně - hudebně jsem začínal jako rocker, pokračoval přes house, dance až k popu a domácí scéně, tak i doslova- hrál jsem od domácích klubů, přes Italské pobřeží až k řeckým ostrovům. Stejně tak široký záběr mohu nabídnout i vašim klientům. Pokud máte pocit, že mě znáte, tak jste mě mohli za těch 25 let zaregistrovat nejenom na diskotékách ale také z rádia Kiss, kde jsem moderoval hitparádu a vytvářel hudební playlist celého rádia po dobu 8 let. Momentálně vytvářím hudební playlist pro Hitrádio City, kde působím i jako moderátor.Slyšet mě můžete na Hitrádiu City Brno každý všední den od 6-9 h. Stojím také za hudebním projektem Digital Fever.


Proč právě já

Zkušený matador, který má na své dj pažbě nastřádáno přes 25 let aktivního hraní. Stovky firemních večírků a parties všeho druhu. Působil jako hudební dramaturg a moderátor rádia Kiss a Hitrádia a formoval vkus posluchačů po celé ČR. Také stojí za projektem Digital Fever, jejichž song Hey Girl na youtube nasbíral skoro 2 miliony shlédnutí. Mezi jeho nejoblíbenější styly patří především pop, disco, house, rock, funk, latino.


DJ FolteenDJ FolteenDJ FolteenDJ FolteenDJ FolteenDJ FolteenDJ FolteenDJ Folteen

POTŘEBUJEME ZNÁT UŽ JEN PÁR DETAILŮ A OBRATEM VÁM POŠLEME NAŠI VYMAZLENOU KALKULACI

Chybí vám už jen pár krůčků k tomu, abychom společně vykouzlili z vaší akce tu nejlepší party ve vesmíru! Stačí jen níže vyplnit pár políček, zatrhnout pár checkboxů a obratem vás e-mailem posadíme do naší pohodlné klientské zóny, kde naleznete kromě vymazlené cenové kalkulace spoustu dalších vychytávek.

Klikněte na typ akce a vyplňte všechny údaje, abychom vám mohli poslat kalkulaci přímo na míru.Mám zájem o:

   Vyberte prosím alespoň jednu službu.

Bez souhlasu Vás nemůžeme pustit dál.

Pokračováním berete na vědomí, že společnost SCHAFFF PRODUCTION s.r.o. jako správce osobních údajů bude zpracovávat Vaše osobní údaje, a to za účelem:

  • poskytnutí služeb portálu PartyDJs.cz, a to na základě plnění smlouvy dle Všeobecných obchodních podmínek
  • oslovování s nabídkami produktů a služeb, vč. nabídek na míru, společnosti SCHAFFF PRODUCTION s.r.o., a to na základě jejího oprávněného zájmu.

Další informace ke zpracování, včetně možnosti odhlášení z odběru nabídek naleznete v našich Zásadách ochrany osobních údajů.

Photo by: Martin Střálka & DJ Photos: Tino Kratochvíl, Photo Nejedlí.

Všeobecné obchodní podmínky Pravidla pro ochranu osobních údajů Pravidla DJs pro ochranu osobních údajů Cookies

Při poskytování služeb používáme cookie. Používáním webu vyjadřujete souhlas.

Copyright © 2020 partydjs.cz

Poptejte nás