PartyDJs.cz   >   DJ Folteen party DJ
DJ Folteen
DJ FolteenKdo je DJ Folteen?


Jako DJ jsem již prošel světa kraj. A to jak pomyslně - hudebně jsem začínal jako rocker, pokračoval přes house, dance až k popu a domácí scéně, tak i doslova- hrál jsem od domácích klubů, přes Italské pobřeží až k řeckým ostrovům. Stejně tak široký záběr mohu nabídnout i vašim klientům. Pokud máte pocit, že mě znáte, tak jste mě mohli za těch 25 let zaregistrovat nejenom na diskotékách ale také z rádia Kiss, kde jsem moderoval hitparádu a vytvářel hudební playlist celého rádia po dobu 8 let. Momentálně vytvářím hudební playlist pro Hitrádio City, kde působím i jako moderátor.Slyšet mě můžete na Hitrádiu City Brno každý všední den od 6-9 h. Stojím také za hudebním projektem Digital Fever.


Proč právě já

Zkušený matador, který má na své dj pažbě nastřádáno přes 25 let aktivního hraní. Stovky firemních večírků a parties všeho druhu. Působil jako hudební dramaturg a moderátor rádia Kiss a Hitrádia a formoval vkus posluchačů po celé ČR. Také stojí za projektem Digital Fever, jejichž song Hey Girl na youtube nasbíral skoro 2 miliony shlédnutí. Mezi jeho nejoblíbenější styly patří především pop, disco, house, rock, funk, latino.


DJ FolteenDJ FolteenDJ FolteenDJ FolteenDJ FolteenDJ FolteenDJ FolteenDJ FolteenDJ FolteenDJ FolteenDJ FolteenDJ FolteenDJ Folteen

POTŘEBUJEME ZNÁT UŽ JEN PÁR DETAILŮ A OBRATEM VÁM POŠLEME NAŠI VYMAZLENOU KALKULACI

Chybí vám už jen pár krůčků k tomu, abychom společně vykouzlili z vaší akce tu nejlepší party ve vesmíru! Stačí jen níže vyplnit pár políček, zatrhnout pár checkboxů a obratem vás e-mailem posadíme do naší pohodlné klientské zóny, kde naleznete kromě vymazlené cenové kalkulace spoustu dalších vychytávek.

Klikněte na typ akce a vyplňte všechny údaje, abychom vám mohli poslat kalkulaci přímo na míru.Mám zájem o:

   Vyberte prosím alespoň jednu službu.

Bez souhlasu Vás nemůžeme pustit dál.

Pokračováním berete na vědomí, že společnost SCHAFFF PRODUCTION s.r.o. jako správce osobních údajů bude zpracovávat Vaše osobní údaje, a to za účelem:

  • poskytnutí služeb portálu PartyDJs.cz, a to na základě plnění smlouvy dle Všeobecných obchodních podmínek
  • oslovování s nabídkami produktů a služeb, vč. nabídek na míru, společnosti SCHAFFF PRODUCTION s.r.o., a to na základě jejího oprávněného zájmu.

Další informace ke zpracování, včetně možnosti odhlášení z odběru nabídek naleznete v našich Zásadách ochrany osobních údajů.

Photo by: Martin Střálka & DJ Photos: Tino Kratochvíl, Photo Nejedlí.

Všeobecné obchodní podmínky Pravidla pro ochranu osobních údajů Pravidla DJs pro ochranu osobních údajů Cookies

Při poskytování služeb používáme cookie. Používáním webu vyjadřujete souhlas.

Copyright © 2024 partydjs.cz

Poptejte nás