PartyDJs.cz   >   DJ Cliché party DJ
DJ Cliché
DJ ClichéKdo je DJ Cliché?


Speciálně zřízená střela & Nepřehlédnutelný chameleon

Za těch už více než 20 let, co se DJingu věnuji, si dovolím tvrdit jednu věc: Ideální DJ na akci typu soukromý večírek by měl umět stejně tak splynout s lidmi, jako zazářit plamenem vášně. :) Mí klienti na mě často oceňují právě to - že se do určité chvíle držím spíš v pozadí a ve (snad) správný moment exploduji. :) Asi to souvisí s tím, že mě, možná vlastně paradoxně, práce s lidmi baví a naplňuje, i když jsem od přírody spíš introvert. Jenomže lidské příběhy (a obzvlášť ty o lásce, kolegialitě a přátelství) jsou příliš neodolatelné na to, abych jimi nebyl fascinován. A na soukromých, rodinných a do jisté míry i firemních večírcích - v kontrastu s jistou často uniformitou večírků veřejných - je parádní právě to, že žádný není stejný jako druhý. Paradoxně ne tak často skrze muziku, jako skrz "to okolo" - lidský přidaný faktor, bez kterého jsme jenom stádo robotů. Někteří kolegové možná tvrdí opak. :) Ale Cliché jsem se pojmenoval mimo jiné právě proto, abych měl pořád před očima věc, na kterou si za sebe chci dávat pozor ze všeho nejvíc.


Proč právě já

Chcete, aby se Vaši miláčci pořádně uvolnili? Nechte je uvolnit se se mnou a neručím Vám za to, jakou budete mít druhý den DOCHÁZKU! :D


DJ ClichéDJ ClichéDJ ClichéDJ ClichéDJ ClichéDJ ClichéDJ ClichéDJ ClichéDJ Cliché

POTŘEBUJEME ZNÁT UŽ JEN PÁR DETAILŮ A OBRATEM VÁM POŠLEME NAŠI VYMAZLENOU KALKULACI

Chybí vám už jen pár krůčků k tomu, abychom společně vykouzlili z vaší akce tu nejlepší party ve vesmíru! Stačí jen níže vyplnit pár políček, zatrhnout pár checkboxů a obratem vás e-mailem posadíme do naší pohodlné klientské zóny, kde naleznete kromě vymazlené cenové kalkulace spoustu dalších vychytávek.

Klikněte na typ akce a vyplňte všechny údaje, abychom vám mohli poslat kalkulaci přímo na míru.Mám zájem o:

   Vyberte prosím alespoň jednu službu.

Bez souhlasu Vás nemůžeme pustit dál.

Pokračováním berete na vědomí, že společnost SCHAFFF PRODUCTION s.r.o. jako správce osobních údajů bude zpracovávat Vaše osobní údaje, a to za účelem:

  • poskytnutí služeb portálu PartyDJs.cz, a to na základě plnění smlouvy dle Všeobecných obchodních podmínek
  • oslovování s nabídkami produktů a služeb, vč. nabídek na míru, společnosti SCHAFFF PRODUCTION s.r.o., a to na základě jejího oprávněného zájmu.

Další informace ke zpracování, včetně možnosti odhlášení z odběru nabídek naleznete v našich Zásadách ochrany osobních údajů.

Photo by: Martin Střálka & DJ Photos: Tino Kratochvíl, Photo Nejedlí.

Všeobecné obchodní podmínky Pravidla pro ochranu osobních údajů Pravidla DJs pro ochranu osobních údajů Cookies

Při poskytování služeb používáme cookie. Používáním webu vyjadřujete souhlas.

Copyright © 2024 partydjs.cz

Poptejte nás